Masáž je příležitostí k hlubokému setkání dvou bytostí skrze dotyk. Při masáži vždycky utiším sebe a rukama i celou svou bytostí naslouchám. Soucitně naslouchám příběhům, které mi jednotlivé části těla vypráví. Dávám tělu najevo, že jsem tam s ním, že mu rozumím, že jej přijímám takové, jaké je. Hledám v něm projevy zdraví a celistvosti a podporuji je. Uvolňuji zablokované energie, stimuluji tělo, aby samo nalezlo novou a hlubší rovnováhu. Pracuji nejen se svaly, ale i s fasciemi, kostmi a pulsací tělesných tekutin.

Při práci využívám technik thajské masáže, marma masáže a shia-tsu, vše kombinuji s mou původní technikou, kterou jsem vyvinul během několikaleté práce s lidmi a se sebou.

Masáž zad

0,5 hodiny – 1 hodina

Záda jsou často zanedbávanou částí těla, která si zaslouží naši pozornost. Při masáži zad pracuji s olejem či balzámem. Při masáži využívám kromě vlastních technik i prvky čínské masáže, shia-tsu a havajské masáže. Otevírám energetické kanály, uvolňuji zablokované emoce, vracím do vašich zad harmonii. Masáž zad je skvělou relaxací.

Thajská masáž

1 hodina – 3 hodiny

Thajská masáž je právem nazývána královnou mezi masážemi. Přezdívána také jóga pro líné lidi, thajská masáž umožní uvolnit klouby, protáhnout zkrácené šlachy, oživit zatuhlé svaly, rozproudit energii. Může mít velice hluboký léčivý účinek. Po důkladné thajské masáži se tělo vrací k harmonii a vy máte pocit, že byste mohli létat. Skvělý zážitek a při pravidelném užívání i úžasná a účinná terapie pro naše svalové dysbalance. Zároveň také může být hlubokým mystickým prožitkem, který nám dovolí spojit se s vlastní podstatou.

Masáž nebe země

0,5 hodiny – 1 hodina

Masáž nebe země je zvláštní masáží, při které neležíte, ale stojíte. Pokud jste se právě zhrozili, tak vězte, že tato masáž je pro vaše tělo opravdovým balzámem. Jemnými pohyby vás při ní učím, jak se při stání uvolnit, nalézt harmonii – uvolnit svaly, které nejsou třeba a naopak zapojit ty, které třeba jsou. Naučíte se stát s minimálním úsilím, naučíte se s důvěrou odevzdávat svou váhu zemi. Výhodou je, že nabyté zkušenosti můžete hned uplatnit v praxi – prožijete si, jak pevně můžete stát na zemi a jakou lehkost při tom můžete prožívat. Vaše tělo si to zapamatuje, což může vést k rychlé korekci nezdravého postoje. Jako součást masáže vám ukážu jednoduchá, leč účinná cvičení, díky kterým se můžete k tomuto prožitku neustále vracet a posilovat ho.

Masáž obličeje

0,5 hodiny – 2 hodiny

Masáž obličeje může být příjemnou relaxací, ale i velice účinnou terapií. Náš obličej je vyústěním mnohých energetických drah, proto se na něm projevují veškeré fyzické blokády. Přes práci na obličeji je možno tyto blokády rozpouštět. Při masáži obličeje pracuji s energetickými body a drahami, navazuji kontakt se zablokovanými emocemi, uvolňuji trojklanný nerv a využívám technik face-liftingu a lymfodrenáže. Používám také jemné techniky, které dovedou uvolňovat hluboká napětí. Obličej se tak oživuje, ozdravuje a zkrášluje. Výraz tváře se mění a prosvětluje. Mohou se léčit i zrakové či sluchové problémy. I zde vám ukážu jednoduché techniky, které můžete využívat sami doma, abyste mohli účinek masáže podpořit a rozvinout.

 

Leave A Response

* Denotes Required Field