Rozhodnul jsem se, že ceny nastavím velice průhledně a férově. Nikdy jsem moc nechápal, proč by se např. cena tantrické masáže měla lišit od masáže klasické, když vám vždy věnuji naprosto stejnou, tedy plnou, pozornost. Proto je nyní cena všech konzultací, masáží i individuální výuky jednotná, závisí jen na celkovém čase. Jen připomínám, že tantrická masáž vyžaduje alespoň 1,5 až 3 hodiny.

0,5 hodiny: 400 Kč; 1 hodina: 600 Kč; 1,5 hodiny: 800 Kč; 2 hodiny: 1000 Kč; 2,5 hodiny: 1200 Kč, 3 hodiny: 1400 Kč.

Totéž platí i pro skupinky tak do čtyř lidí – pokud byste tedy například chtěli s několika kamarády ukázat během pár hodin základy masáží či probrat jakékoli jiné téma, není tedy zas takový problém se složit.

Semináře – skupinová výuka

Pokud byste měli zájem ve vašem místě uspořádat seminář či večer, tak pokud byste sehnali dostatek lidí (ideálně aspoň pět), určitě se mi ozvěte, věřím, že se nějak domluvíme.

Barter

Peníze jsou sice skvělým prostředkem vzájemné výměny, protože jsou samy o sobě neutrální, nebráním se ovšem vzájemné výměně – barteru. Podmínkou je, abychom na obou stranách cítili, že to, co druhý nabízí, má pro nás skutečnou hodnotu.

Pro mě má v současnou dobu hodnotu jakákoli technická podpora ohledně webu, uvítám též sdílení know-how z oblastí, které mě zajímají (např. techniky práce s tělem a myslí, vaření…), případně se můžeme domluvit na výměně masáže. Pokud budete mít vlastní nápad, nebojte se přijít s návrhem 🙂 Odpovím upřímně podle toho, jaké budou mé současné možnosti.

Leave A Response

* Denotes Required Field